Automobilklub Podkarpacki Nowy Sącz Automobilklub Podkarpacki Nowy Sącz Automobilklub Podkarpacki Nowy Sącz

Video

Pogoda Nowy Sącz

Facebook

RACE NATIONAL TEAM POLAND

Grzegorz Duda DUDAMOTORSPORT stworzył zespół „RACE NATIONAL TEAM POLAND” Zespół planuje starty w pełnym cyklu międzynarodowych wyścigów górskich FIA w 2014 roku. Większość zawodników zostało powołanych do Kadry Narodowej.

Do zespołu należy między innymi 17 letni kierowca Maciej Dreszer - który w 2014 roku będzie najmłodszym w Europie startującym zawodnikiem i najmłodszym Polakiem w historii polskich wyścigów górskich startującym w całym cyklu imprez. Wszyscy zawodnicy zespołu posiadają licencje międzynarodowe PZM , zezwalające na starty w planowanych zawodach FIA.

Grzegorz Duda:
Postanowiłem stworzyć zespół,aby reprezentować i promować Polskę, PZM i polski motor-sport na arenie międzynarodowej. To dla nas ogromne wyróżnienie, że większość członków zespołu zostało powołanych do kadry Narodowej. Przez trzy lata przecierałem drogi na wyścigach międzynarodowych, poznawałem trasy, ludzi działających motorsporcie i panujące tam zwyczaje. Chcę moje doświadczenie przekazywać innym zawodnikom, ludziom z pasją kochających motorsport i „barwy biało-czerwone”, chciałbym, aby zespół gromadził ludzi, którzy spowodują, że Polska będzie w wyścigach istotnym graczem na arenie międzynarodowej. Ogromnie się cieszę, iż do mojego zespołu zechciał dołączyć doświadczony i utytułowany zawodnik Marian Czapka, którego wskazówki będą niezwykle ważne, dla naszego dalszego rozwoju. Zrobię wszytko aby „RACE NATIONAL TEAM POLAND” godnie reprezentował nasz kraj i postaramy się nie zawieść kibiców.

Skład Zespołu  „RACE NATIONAL TEAM POLAND” na rok 2014 (skład nie zamknięty)
Marian Czapka Porsche 928 gr HS (członek Kadry Narodowej)

Grzegorz Duda Mitsubishi Lancer EVO X R4 gr A (członek Kadry Narodowej)

Maciej Dreszer Mitsubishi Lancer EVO IX gr N (kandydat do Kadry Narodowej)
Bartłomiej Wiśniowski Mitsubishi Lancer EVO IX gr N (członek Kadry Narodowej) 

 

żródło: pzm.pl

Sponsorzy: