Automobilklub Podkarpacki Nowy Sącz Automobilklub Podkarpacki Nowy Sącz Automobilklub Podkarpacki Nowy Sącz

Video

Pogoda Nowy Sącz

Facebook

Ford Focus sądeckiej załogi na WOŚP w Krakowie

Motoorkiestra w Krakowie zagrała w tym roku bardzo głośno, wystąpiło Stowarzyszenie Motocyklistów „Grupa Południe', "Ostra Jazda", „Drift Paradise” oraz wielu innych znakomitych kierowców. Mimo niesprzyjającej pogody wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, w pasażu Galerii M1 odbyła się wystawa samochodów i starych motocykli w której udział wzięła sądecka reprezentacja.

Prezentowany Ford Focus cieszył się ogromną popularnością. Wszyscy byli pod wrażeniem pasji oraz włożonej w samochód pracy. Popularność Forda Focusa przeszła najśmielsze oczekiwania, załoga została przyjęta ciepło i serdecznie, w ten sposób okazało się że ogromny wysiłek został tak bardzo doceniony.

Długi okres przygotowań nie poszedł na marne, choć ostatnie godziny były najtrudniejsze, "Foka" prezentowała się wyśmienicie. Ludzie tłumnie ją oglądali, mogli wejść do środka posiedzieć w środku, zrobić sobie zdjęcie, to była jej CHWILA, stała błyszczała i była podziwiana a jej twórcy, min Agnieszka Hedwik z dumą mogli na to wszystko patrzeć. 

Auto prezentował Grzegorz Hedwik-kierowca i Rafał Kaletka-pilot który pomógł w organizacji wystawy. Fokusa zbudowali ku pamięci kierowcy rajdowego Janusza Kuliga, zajęło im to  wiele czasu i jeszcze dużo zostało do zrobienia, by stało się wierną repliką... 

 

info Agnieszka Hedwik

Sponsorzy: